wz

Je čas narodenín 12.5.2009

Zuzanka

Ďakujeme Vám za dobré priania a darčeky! (Janko)

Túto stránku mi darovala a pre mňa vytvorila Cezmín

Cezmín Anežka - hravé stvorenie, ktoré okrem práce, ktorej má niekedy až nad hlavu, ako zvykne hovoriť, dokáže sa "hrať" nezabúdajúc na dieťa v nás. A prečo túto stránku  urobila? Vraj, aby som nezabudol, že dieťa v nás je po celý život a je treba si ho aj pripomenúť nielen spomienkami na detstvo, ale aj hravosťou, otvorenosťou srdca a spontánnosťou. Tak som teraz v spolku medzi kmotríkmi a kmotričkami a "hráme sa" všetci... je to zábava, veď chlapi sa s bábikami nehrajú... ale zato bábiky svojim sestrám opravujú, keď sa im na nich niečo pokazí a ku tomu, v konečnom dôsledku, bábiky sa stali súčasťou života aj mňa, ako chlapa a to pri dcérkach a teraz vnučkách, ktoré sa s nimi hrávali a hrajú. Takže téma bábik nie je vzdialená ani mne a nám mužom.

Okrem toho, výber bábiky nevesty s menom ZUZANKA sa mi páči, veď holúbky, sú tak blízke zaľúbencom... a holuby som choval, šľachtil a aj dosahoval patričné výsledky vzhľadom k faktu, že môj najmilší holúbok 91-S-202357 mi vylietal olympijské zlato, bol najlepší na celom svete.

Cezmín, ďakujem za prácu, ktorú si urobila a za vytvorenie pekných obrázkov a pani Tatianke - Rosničke ďakujem zato, že pripomína ľuďom pôsobiacim na internete nosnú myšlienku a to, že nemáme v žiadnom čase a veku svojho života zabúdať na hravé a nevinné dieťa v nás.

ODKAZ: na stránku Kmotríkov a kmotričiek

Klikni na obrázok!

ODKAZ na stránku Smolníkov

KLIKNI!: http://smolnici.blog.cz

 

Rýmovačka pre Zuzanku...

Majme sa radi


Majme sa radi... zvony nám zvonia...

Závoj biely vlaje, kytica vonia,

bielučké šaty, zlaté obrúčky

to sú znaky bábiky - nevesty Zuzičky.


Milá Zuzanka,

buď šťastná u mňa, Janka,

nech máš vždy to, čo srdce poteší,

myseľ rozjasní, dušičku pohladí,

nech v Tvojom šťastí raz seba uvidím.


Zvony zvonia ódu na radosť,

tak milá Zuzanka pár slov do vienka:

živ v sebe dieťaťa hravosť

tak ľahko zvládneš každú žitia starosť.


Prajem Ti plné more lásky

žiadne bôľu vrásky,

veselých a dobrých ľudí dosti

a zábavy so mnou a priateľmi do sýtosti.

Janko

Osobným číslom tohto mena je 7 - Tajomnosť. Pre ženu je to dosť zaťažkávajúce meno a na ceste za šťastím je veľkou prekážkou. Priťahuje k sebe totiž mnoho katastrof a situácií, kedy sa Zuzany musia prejaviť ako silné a hrdinské ženy. No ich podstate to nevyhovuje a byť hrdinkou je pre nich často záťaž. Oveľa radšej by boli v ústraní, nie v popredí, starali sa o seba a rodinu, o manžela a nebojovali. Vedia, že majú v sebe silu, ale radšej by ju neprejavovali a všetko závažné radšej nechávali na iných. Až v poslednej chvíli sa rozhodnú konať, no vtedy sa menia z pokojných osobností na tigrice a levice, teda bojujú vášnivo a bez obmedzenia, alebo myšlienok na zadné vrátka. Každý, kto sa im dostane do cesty, keď za niečo bojujú, stane sa obeťou, pretože ony necúvnu ani pred sebazničením. Je teda zbytočné s nimi bojovať, pretože málokto je ochotný nechať sa zničiť. Vždy sú maximalistky, chcú mať vždy všetko - lásku, aj vernosť, aj dôveru, aj šťastie, aj peniaze - teda sú veľmi náročné. No ak im to muž poskytne, nikdy ho nezradia a budú ho obhajovať za každých okolností. Toto meno je vhodné pre znamenia : Váhy, Panna, Strelec, Baran, Lev, Býk a vhodnou farbou je zelená.

Video

Fontána pre Zuzanu

http://www.youtube.com/watch?v=9nvmXIMEODk

Obrázky pre Zuzanku

Dary od pani Tatianky

Obrázky od pani Tatianky

Pozdrav novoročný od Pani Tatianky

DARY

Darujem Zuzanke 22.1.2009. Cezmín

Design by Cezmín Slovakia http://cezmin.wz.cz